Tokat’ın Sulusaray ilçesinde meydana gelen 5,6 büyüklüğündeki depremin ardından Yozgat’ın Kadışehri ve Aydıncık ilçelerinde 200’ün üzerinde ev ve ahırda hasar oluşurken vatandaşlar geceyi evlerinin bahçelerinde geçiriyor.
Bursa İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, uyuşturucuyla mücadele kapsamında ‘Narko Nokta’ ve ‘Metamfetamin Fotoblok’ faaliyetleri düzenledi. 17 ayrı etkinlikte 10 bin 494 vatandaşa el broşürü dağıtılarak bilgilendirme yapıldı.