Engin Polat’ın Kardeşi “Neden Reklam Linki Paylaşıyorsun” Diyenlere Sert Çıktı!

Kara para aklama suçlamasıyla Dilan Polat ve Engin Polat başta olmak üzere aile üyelerinden birçok kişinin cezaevine girmesiyle birlikte gözler diğer aile üyelerine çevrildi. Geçtiğimiz günlerde Engin Polat’ın ablası Kübra Uzun’un sosyal medyada yaptığı reklam paylaşımları görenlere “Yok artık!” dedirtmişti. Kübra Uzun tepki çeken bu hareketinin üstüne dikkat çeken bir açıklama yaptı. 

İşte detaylar ?

Kara para aklama ve vergi kaçırma suçlamasıyla tutuklanan Dilan Polat ve Engin Polat, gündemden bir an olsun düşmüyor biliyorsunuz ki.

Dilan Polat ve Engin Polat çiftiyle birlikte aile üyeleri Sezgin Polat, Sıla Doğu, Can Doğu, Can Polat, Ahmet Kürşat Polat da tutuklanmıştı hatırlarsanız.

Bu tutuklamaların ardından gözler dışarda kalan diğer aile üyelerinin paylaşımlarına ve yaşantılarına çevrildi haliyle.

Dilan Polat’ın müstakbel eltisi, Hazal Erdoğan’ın “suçsuzluklarını ispat edeceğiz” paylaşımı büyük olay olmuştu.

Hazal Erdoğan’ın yanı sıra dikkat çeken isimlerden bir tanesi de Engin Polat’ın ablası Kübra Uzun oldu.

Kübra Uzun, Silivri’ye ziyarete gittiklerine ilişkin bir paylaşımlar yaparken bir yandan da reklam paylaşımları yapmayı ihmal etmiyor.

Geçtiğimiz günlerde Kübra Uzun’un hikayesinde reklam linki paylaşması “Yok artık!” dedirtmişti.

Kübra Uzun, tepki çeken bu paylaşımlarından sonra önce kendi kızı ve Dilan Polat’ın oğlu Milan ile bir fotoğrafını paylaştı ve ardından bir açıklama yaptı.

?

Yaptığı paylaşımla işine ve yaptığı reklamlara devam etmek zorunda olduğunu söyleyen Uzun, “Rahatsız olan çıkabilir takipten” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x