Anne Babası Bebekken Kafasına Saplayıp Öldürmeye Çalıştı! 80 Yıl Başında 3 Santimlik İğneyle Yaşadı…

Doktorlar, Rus bir kadının beyninde 80 yıl boyunca 3 santim uzunluğunda bir iğneyle yaşadığını, muhtemelen ebeveynlerinin onu bebekken öldürmeye çalıştığını açıkladı.

Yerel sağlık departmanı, kadının İkinci Dünya Savaşı sırasında ebeveynleri tarafından başarısız bir şekilde bebek öldürme girişiminin kurbanı olduğuna inanıyor

Rusya’nın doğusundaki yaşlı bir kadının, tüm hayatını beyninde 3 cm uzunluğunda bir iğne ile yaşadığı, doktorların MR taraması sırasında beklenmedik bir keşif yapmasıyla ortaya çıktı.

Doktorlar, 80 yaşındaki kadının, ebeveynleri tarafından gerçekleştirilen başarısız bir bebek cinayetinin kurbanı olduğuna inanıyor ve durumunun kötüleşmesinden korktuğu için iğneyi çıkarmaya çalışmayacaklarını söylüyor.

Rusya’nın uzak Sakhalin bölgesindeki yerel sağlık departmanı Çarşamba günü yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Kıtlık yıllarında bu tür vakalar nadir değildi.”

Anne ve babası muhtemelen, kendisinin de yaptığı gibi, ikinci dünya savaşı sırasında çocuklarını ölüme göndermeye karar vermişti. “Doğduğundan beri” 3 cm uzunluğundaki iğneyle yaşıyor. Bu yöntemin genellikle suçun kanıtlarını gizlemek için kullanıldığı belirtildi.

Savaş sırasında Sovyetler Birliği’nde gıda kıtlığı yaygındı ve birçok insan yoksulluk içinde yaşıyordu.

Yerel sağlık departmanı, “İğne sol parietal lobuna girdi, ancak amaçlanan etkiyi yaratmadı; kız hayatta kaldı” diyerek, hastanın yaralanma nedeniyle baş ağrısından hiçbir zaman şikayet etmediğini ve herhangi bir tehlike altında olmadığını da sözlerine ekledi.

Durumunun ilgili hekim tarafından takip edildiği belirtildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x